Onderlinge Competitie                    
                                     
          Seizoen 2018/2019                      
                                     
          Maandag     25 maart 2019              
                                     
                                     
          Harry van der Broek 43   John Buth 45   19.15 UUR     16      
          Arie van der Veer 22   Rens van der Hee 27   19.15 UUR     16      
                                     
                                     
                                     
          Finale bandstoten vanaf 20.00 uur                    
                                     
          Deelnemers : Bert Brand 18                  
                Kees Kleijn 32                  
                Rogier Stadelman 17                  
                Harry van der Broek 22                  
                                     
                                     
          Maandag     1 april 2019              
                                     
                                     
          Laatste competitie ronde                    
                                     
          Aart van Donk 23   Randy Blom 25   19.15 UUR     18      
          Conrad van der Graaf 22   Piet Kortleve 22   19.15 UUR     18      
          Willem Krijnen 34   John Buth 45   19.15 UUR     18      
          Martin Muilwijk 22   Arie van der Veer 22   19.15 UUR     18      
                                     
          Harry van der Broek 43   Sjaak Kleijn 37   20.15 UUR     18      
          Michel van der Grijn 32   Leen Stout 22   20.15 UUR     18      
                                     
          Bert Brand 35   Rinus van der Vliet 23   21.00 UUR     18      
          Hendrik Karsch 35   Rens van der Hee 27   21.00 UUR     18      
                                     
          Kees Kleijn 64   Ben den Boer 36   21.30 UUR     18      
          Rogier Stadelman 34   Willem van Donk 31   21.30 UUR     18      
                                     
          Ruben Förster 24   Dik van der Graaf 84   22.00 UUR     18      
          Ton Bouter 46   Tim Wuijster 46   22.00 UUR     18      
                                     
                                     
          Maandag     8 april 2019              
                                     
                                     
          Finale bekeren vanaf 20.00 uur                    
                                     
          Deelnemers : Marcel van der Vliet 30                  
                Ruben Förster 24                  
                Willem van Donk 31                  
                Aart van Donk 23                  
                                     
                                     
          Maandag     15 april 2019              
                                     
                                     
          Paasbiljarten vanaf 20.00 uur tot 22.30 uur